Дорогі, хочу, щоб ви розуміли, що я не просто «рекламую і просуваю свою продукцію», порівнюючи свої та чужі кошти не на користь останніх. Я довго працювала над формулами, проходила курси за технологіями створення косметичних продуктів, радилася з досвідченими майстрами і професіоналами-технологами, прокачувала знання щодо будови і функціонування шкіри і дуже багато експериментувала щоб прийти до того, що є сьогодні і не буду зупинятися на досягнутому.

 

Не тому, що вони ідеальні і підійдуть усім - такого в косметиці не буває, як і в їжі: хтось без розуму від, наприклад, східної кухні, а у кого-то від таких страв неусвоєння не тому, що там неякісні компоненти (до речі кажучи, я співпрацюю тільки з надійними постачальниками, у яких є сертифікати якості на кожен компонент), а просто тому, що всі ми різні. Різний стан здоров'я, звички, очікування від засобу і навіть «смаки» у шкіри.

Так ось у твердих шампунів незважаючи на компактність, економічність, зручність використання і інші плюси є і досить мінусів, які я постаралася звести до мінімуму.

  • концентрація миючих речовин: я використовую комбінацію трьох м'яких ПАР, які доповнюють один одного - покращують промивання, зменшують травмування довжини волосся і дратівливий потенціал. Якщо ви бачите одні ПАР в складі, швидше за все такий шампунь з часом почне подразнювати шкіру голови і сушити довжину.
  • рН. У твердих шампунів він дуже високий через знову ж великій концентрації ПАР. Чим небезпечний високий рН я вже не раз писала. У нової лінійки шампунів рН збалансований по відношенню до типів шкіри.
  • активні добавки. Основна маса ТШ на ринку - суміш ПАР, масла і іноді ще рослинної пудри і ефірів для запаху. Тверді шампуні Rosabella крім цього містять безліч корисних активів, зволожувачів, протеїнів, вітамінів з числа тих, що і за 30-60 секунд встигають попрацювати зі шкірою голови і довжиною.