Море, сонце, пляж, гірські схили, сільські простори або естетика європейських міст - де б ви не проводили своє літо, пляшечка гідролата завжди буде до речі!

✅ звичайно ж, незамінна тонізація шкіри після ранкового і вечірнього вмивання, а також додаткове очищення - будь-який, особливо рекомендуємо свіжі сезонні полуницю і троянду, які ось-ось зникнуть знову на цілий рік;
✅ освіжаючий тонік для всього тіла - рятує в дорозі і після транспорту, перешкоджає розвитку бактерій, що провокують запах (особливо м'ята і лаванда);
✅ заспокійливий догляд після сонячних ванн (лаванда, ромашка, календула, липа, троянда);
✅ компрес (просочені ватяні диски) після безсонних літніх ночей - гідролат кави. Він відмінно знімає набряки. Також ідеальний в якості основи для антицелюлітного глиняного обгортання!
Від почервоніння очей допоможе гідролат троянди; при подразненнях - ромашка.
✅ порятунок для волосся після морської і хлорованої (басейн) води - гідролат шипшини (рН 3,5-3,8). Не потрібно мити голову кожен день, якщо коріння чисті, досить рясно прополоскати водою щоб вимити солі, а потім пом'якшити пасма, завдавши гідролат (розпилювач для цього не обов'язковий - наносите як сироватку / рідкі крісталли👌).
Можна також використовувати спрей «Diamond shine» - там ще й активні речовини для захисту від сонця👌
✅ від невеликих опіків, почервоніння - гідролат лаванди (наносити потрібно рясно), він особливо насичений ефірним маслом🌿
✅ від укусів комах - м'ята, лаванда, ромашка, календула, а також наш мінеральний дезодорант (він їх ще й відлякує!).
✅тот же набір - для загоєння дрібних ранок, подряпин (незмінні супутники літа у кожної дитини). Ефірні масла можуть трохи пощипувати!
✅а хто страждає головним болем через перепади атмосферного тиску - рекомендуємо примочки з гідролатом м'яти. Його запах ще й допомагає зменшити тягу до солодкого (актуально під час ПМС у дівчат).

Мініатюри доступні у вигляді подарунків до замовлень - в цьому місяці троянда і полуниця; а також в складі Набору тестерів.