Гідролат – це природний універсальний тонік для обличчя, волосся і тіла, який виробляється методом парової дистиляції. Хочу зауважити, що саме гідролат з мідної алькітари, такої, як у нас, завдяки бактерицидним властивостям, високій теплопровідності і повній герметичності є гарантією ексклюзивної якості кінцевого продукту. Жодна крапля корисностей не піде в повітря.

Всі ми чули про якість води з-під крана, з якої щодня стикаємося. Так ось важлива властивість усіх гідролатів – нейтралізувати її вплив, повертаючи шкірі і волоссю природний баланс завдяки слабокислого або нейтрального рН, а також високому вмісту біологічно активних компонентів сировини, з якого він виготовлений. Ми вибираємо найкращу фермерську сировину (частину вирощуємо самі) і артезіанську воду з європейським стандартом виробництва, тому наші водички відмінно підходять для завершення очищення всіх частин тіла.

Помили голову – розпорошили гідролат – нанесли незмивні засоби, «замикаючи» в волосяному стержні корисну вологу. Так само і з шкірою - перед нанесенням кремів, сироваток, олій гідролат зробить добру справу, а ще їм можна освіжатися в спекотні дні вдома, в транспорті і на пляжі, розводити убтан і сухі маски, закріплювати мінеральний макіяж і заморожувати у вигляді крижаних кубиків.

До запитання про типи шкіри: будь-який гідролат, як і ефірна олія, має найширший спектр властивостей, тому не можна провести чіткий поділ і встановити відповідності.

Для нормальної і комбінованої шкіри можна сміливо пробувати будь-який.
Для сухої можна почати з лаванди, ромашки або шипшини.
Для жирної, підліткової, схильної до висипань – з м'яти або яблука.
Для схильної до куперозу добре підійдуть ромашка, календула або троянда.
Для вікової – лаванда, липа, кава.