Що обіцяє реклама?


Зібрала цитати з рекламних постів і статей: «надає волоссю втрачений кератин, повністю відновлюючи його», «усуває пористість, роблячи волосся гладким, важким і шовковистим», «піде на користь будь-якому волоссю», «волосся набуває доглянутий і здоровий вигляд, буде виглядати чудово навіть без укладання».
Ключове слово в останній фразі - вид.

На сайті одного салону знайшла приголомшливий пункт:
«Застосовується без обмежень по частоті застосування з 13 років, при цьому для збереження оптимального стану волосся рекомендується проводити процедуру 3-4 рази на рік».
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Насправді!
Дана процедура не має нічого спільного з відновленням волосся, а, навпаки, вбиває їх остаточно. Працює вона аналогічно процедурі хімічної завивки – під впливом високої температури і небезпечного для здоров'я формальдегіду в кортексі волосини руйнуються дисульфідні містки, тільки утюжком надається гладкість.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
До речі, в Європі і США такі засоби заборонені саме через вміст формальдегіду, який є сильним токсином і викликає важкі ураження слизових і внутрішніх органів. А порядний майстер зобов'язаний попереджати клієнта про наявність даної речовини в складі!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Крім того, навіть при самому дбайливому догляді спеціалізованого догляду кератиново-силіконовий комплекс, ніяк не пов'язаний з самим волоссям, а лише фізично закріплений на його поверхні, з часом вимивається. На виході через ті самі 3-4 місяці ми побачимо реальний стан довжини, убитої агресивною термічною процедурою - пористе, пошкоджене, мляве волосся з напівзруйнованою структурою. І що робить дівчина, побачивши таке на голові? Йде на наступну процедуру (до речі, вельми не бюджетну), і так по замкнутому колу.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Я пропоную не обманювати себе, щоб рано чи пізно не стригтися під хлопчика. А при наявності проблем з довжиною уникати впливу високої температури, жорстких шампунів з SLS і реально відновлювати волосся дієвими протеїновими складами, які проникають в глибокі шари волосся (наприклад, наша кератинова сироватка)