Дуже важливе питання, до якого потрібно підійти відповідально.
Ви часто питаєте, чому у промисловій косметики такі жахливі склади. Навіщо туди кладуть всю цю гидоту? Чому б не зробити їх на 100% корисними, рослинними, екологічними? Адже компоненти – то такі є і світовим гігантам не можуть бути недоступні!

Одна з головних причин - зберігання і стабільність. Вміст баночок має залишитися незмінним при численних транспортуваннях, перепадах температури і вологості, попаданні сонячних променів, а потім успішно вистояти до 3 років в променях софітів на поличці магазину. Одними корисностями тут, на жаль, не обійтися – їх взагалі можливо додати лише самий мінімум. І лише поряд з сильним консервантами, стабілізаторами і тому подібним.

Взагалі корисності ох які примхливі! Бояться всього - і сонця, і вологи, і повітря. І температуру подавай певну, причому без тих самих різких коливань, і «сусідів» по ​​формулі потрібно відбирати дуже педантично, щоб ніхто ні з ким не «побився».
Це вам не земульгувати воду з мінеральними маслом, силіконом, парабеном і ароматом.

Тепер ви розумієте, що ми вибрали для себе складний шлях: прагнемо до ідеальних складників з майже всіх тих самих капризуль, та ще й з мінімумом страхувального «баласту» - не потрібного ні вашій шкірі, ні навколишньому середовищу. І зробити це не на шкоду безпеці засобу ой як непросто, адже навіть консерванти ми підбираємо максимально «зелені».

Тому у нас до вас велике прохання:

  • про умови зберігання кожного засобу вдумливо прочитайте на етикетці або на сайті,
  • не зберігайте їх у ванній кімнаті (там скачки температури і вологості),
  • для засобів  з піпетками - не допускайте торкання їх до рук, столів і інших поверхонь (капайте відразу на шкіру або на долоню / подушечку пальця). І якщо раптом щось зіпсувалося - не шкодуйте, будь ласка, викидайте! Ми не можемо прийти до вас додому з гігрометром або відстежити всі нюанси використання, але як відповідальні виробники гарантуємо: якщо термін «від першого застосування» ніхто не відміняв, при будь-яких недоліках надішлемо заміну за свій рахунок (звертайтеся в Директ).


Спасибі вам за свідомість і за доверу.