На що звернути увагу:

  • Параметри повітря в кімнаті (особливо якщо працює опалення / кондиціонери). Ідеальна температура - 18-20 градусів, вологість - 40-60% (краще ближче до верхньої межі). Провітрюйте приміщення якомога частіше. Якщо немає зволожувача - відкриті посудини з водою по всіх кімнатах.

Питний режим. Чиста якісна вода в достатній для своєї ваги кількості. На жаль, без неї чекають зневоднення, сухість і чутливість, і косметикою тут не врятуєшся.

Харчування. Готувати так багато, як зараз, буває лінь, знаємо і розуміємо. Але давайте тоді вже кашу з овочевими салатом замість піци. Хоча б в 9 випадках з 10 робити вибір на користь здоров'я!

Якісне очищення і зволоження. Так, навіть якщо не залишаєте чотирьох стін і не наносите макіяж. Частинки пилу, забруднень все одно осідають на шкірі, і видаляти їх необхідно. Просто вода, особливо водопровідна, з цим не впорається. А ось Убтан - відмінно! Тонік як нівелювання впливу води з-під крана і фізіологічний комплекс / крем для підтримки гідратації і заповнення дефіциту жирних кислот - також обов'язкові етапи догляду!

З тьмяністю, в'ялістю, скупченням ороговілих клітин впорається ензимний пілінг. Його можна застосовувати навіть для чутливої ​​шкіри і шкіри, схильної до куперозу.

Масаж обличчя - через гіподинамію багато хто страждає набряком. Масаж покращує кровообіг і сприяє нормалізації трофіки тканин. Очі і зони навколо них також потребують компресів з ватяними дисками, просоченими гідролатом кави.

Рух. Одним масажем обличчя, звичайно, не обійтися - м'язам потрібне хоча б мінімальне навантаження для підтримки нормального функціонування обміну речовин. Ранкова зарядка або вечірній комплекс вправ з ютуб - відмінний внесок в себе.

Медитація і розслаблення, мінімум новин (хоча б не щогодини). Нервова система і шкіра пов'язані між собою, тому що сформовані з одного і того ж зародкового листа. Тому так часто стреси проявляються у вигляді дерматитів, свербіння, сухості та іншого.
Шкірі і так вистачає стресу у вигляді постійного миття з антибактеріальним милом і обробки САНІТАЙЗЕРАМИ - так що турбота про свій душевний стан заодно турбота і про неї.

Не перестаратися. Не потрібно мучити обличчя масками кожен день тільки тому, що на це є час. Якщо ви алергік - не найкращий час пробувати нову косметику, тому що імунітет знижений через проникність шкірного бар'єру (антисептики, спирт) і навантаження на нервову систему.
Прислухайтеся до того, що говорить вам ваша шкіра. Пам'ятайте, що краса - похідна здоров'я.