Здійснюйте вибір на свою користь. Будь ласка!
Прислухайтеся до свого тіла, вивчайте закони по яким воно функціонує, знайте, що робите, і не піддавайтеся пропаганді, яка веде до насильства над собою!

 

Як відрізнити пропаганду?
Вона тисне на страх і почуття провини. Я не буду приводити конкретні приклади таких навчань щоб не зачепити чиїхось поглядів. Розповім лише про себе.
⠀⠀
Я жила без любові і без знань про свій організм. Виключила з раціону все, що можна і не можна. У підсумку він, виснажений, взяв і заблокував жіночий цикл. Зовсім. Холод і голод стали вічними супутниками – я мерзла навіть в +5 в шубі з натурального хутра, слабкість і запаморочення були нормальним станом.
⠀⠀
Я терла обличчя «Скарбами проти чорних крапок», вмивалася антибактеріальними пінками і гелями проти висипань, робила чистки обличчя і курси пілінгів всіх видів, купувала професійні креми і точкові мазі, виконувала всі рекомендації косметологів - і заробила зруйнований бар'єр, убитий мікробіом і багаторічні застійні плями -постакне.
⠀⠀
Я ретельно стежила за гігієною тіла, милася з гелем для душу двічі на день, використовувала аптечні засоби для інтимної гігієни, «рекомендовані гінекологами». Отримала на виході суху, чутливу шкіру, яку не рятували бутлі лосьйонів для тіла, і постійні рецидиви молочниці.
⠀⠀
На вихід з кожного описаного вище стану потрібні були місяці навчання і наполегливої ​​праці. Нічого не змінювалося, поки я шукала «фахівців», залишаючись безграмотною в питаннях свого здоров'я. Тому коли я задумувала Rosabella, то точно знала: головною темою бренду буде дбайливість. І побудований він буде не на порожніх казках про природність, а на знаннях про жіночу фізіологію і науково доведених методах роботи з цінною рослинним сировиною. Саме тому я продовжую постійно навчатися  виготовленню косметичних засобів, суміжних тем з дерматології та косметології, і починаю співпрацю з професійними технологами для розробки наших формул.
⠀⠀
І любить себе. Дізнавайтеся більше про себе. Не вірте нікому на слово, а перевіряйте, розбирайтеся, вникатйте. Такі знання – фундамент здорового повноцінного життя.