Перед оформленням замовлення з доставкою в інші країни просимо уважно ознайомитися з інформацією нижче!


Ми висилаємо посилки в інші країни, якщо клієнт готовий до оплати міжнародної доставки. Відправляємо самим бюджетним варіантом - державною поштою.

ТАРИФИ
~ 12 USD - посилки до 500 г;
~ 17 USD - від 500 до 1000 г;
~ 21 USD - від 1 до 2 кг.

Тарифи в інші країни мають приблизно той же ціновий діапазон.


Точна вага і точний тариф, повну вартість в доларах / рублях / гривні з доставкою оголошуємо клієнту після обробки заявки.

 

ДОСТАВКА

Обирайте варінат доставки "Укрпоштою", вказуйте повну адресу, індекс, номер телефону в міжнародному форматі. За міжнародним трекок посилка відстежується на онлайн-сервісах (іноді може не бути оновлень кілька днів або навіть тиждень, особливо коли проходить кордон - це нормально). Середня швидкість доставки - 10-30 днів. Наголошуємо, що ми не несемо відповідальності за швідкість роботи міжнародних поштових служб.

ЦІНИ

Для того, щоб подивитися ціни в доларах / рублях, у нас на сайті передбачений перемикач валют. На мобільній версії він знаходиться внизу бокового меню, а на десктопній версії поруч з рядком пошуку товарів.

ОПЛАТА

Увага! Обирайте варіант оплати "за реквізитами". Після оформлення на електрону пошту прийде автоматичний лист зі змістом замовлення та способами оплати для України - будь ласка, не намагайтеся сплатити за ними! В цьому листі можете перевірити вірність змістю замовлення та ваших даних. Коли ми його зважимо, порахуємо тариф доставки, точну суму «засоби + пересилка», то зв'яжемося з вами додатково і надішлемо реквізити на оплату сервісом Paysend/Money Gram/Western Union.