• Перше і найголовніше - добре змочене волосся (в середньому для якісного змочення потрібно близько 2-4 хвилин в залежності від пористості і довжини).

 

Особливо актуально це для власниць схильного до жирності волосся, тому що природна жирова змазка оберігає їх від проникнення води.

Як слід змочене волосся миється легко і швидко, потребує менше шампуню - попереджається пересушування шкіри голови.

  • Температура води. Вона повинна бути теплою, комфортною, близькою до температури нашого тіла. Миття голови гарячою водою може привести до підвищеної секреції шкірного сала, більш швидкому забрудненню волосся.

 

  • Після миття шампунем потрібно обов'язково використовувати засіб для закриття лусочок - бальзам або кондиціонер, або обполіскувати підкисленою водою або гідролатом. Відкриті лусочки уразливі, їх легко травмувати, і саме в такому стані волосся виглядає тьмяним і пошкодженими, відсутні м'якість, шовковистість і блиск.


У нас для цієї мети є: незмивний спрей-кондиціонер і гідролати в асортименті (особливо добре підійдуть для волосся шипшина, лаванда, троянда, ромашка). І майже всі види гідролатів будуть дуже корисні шкірі голови.


Потім по необхідності можна нанести догляд для відновлення або профілактики посічення кінчиків: бальзам «Тіаре» або кератинову сироватку. Їх важливо підібрати оптимальну кількість і добре розчесати.

Важлива також і якість води. По можливості краще встановити спеціальні фільтри. Мені відомі випадки подразнення шкіри  водопровідною водою причому причину довго шукали в косметичних засобах.

При використанні масок і бальзамів в кремовій формі потрібно відступати від коренів волосся (7-10 см). Інакше коріння швидко втратить свіжість.

Шампунь вибирається не через стан довжини - неважливо, волосся густе, довге, тонке, пофарбоване або ще якесь - а станом шкіри голови. Краще частіше мити голову м'яким шампунем, ніж рідше, але жорстким.

Якщо потрібна допомога в підборі засобів – заповніть анкету.