Часто зустрічаю таку оманливу думку: від натуральної косметики алергій і будь-яких інших неприємностей зі шкірою бути не може. Адже все натуральне виключно корисно!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Дорогі, це міф, який може коштувати вам багатьох розчарувань в спробах підібрати собі натуральний догляд. Ті, у кого є харчові алергії, знають, що реакція може бути викликана як «хімозним» барвником в мармеладці, так і повністю натуральними медом, горіхами, полуницею, цитрусовими і так далі, аж до, здавалося б, цілком невинних пшениці і молочки. З косметикою все приблизно так само: поки ви не спробуєте засіб, ви не тільки не дізнаєтеся, чи вирішить воно ваші проблеми, а й того, чи не з'явиться індивідуальна реакція. Яка нічого не говорить про якість самого засобу, суто про прийняття його вашою шкірою!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Важливо розуміти, що алергеном особисто для вас може виступити що завгодно. Є групи речовин, на які реакція трапляється найчастіше (наприклад, ефірні олії або консерванти, навіть «зелені» і екосертифіковані), а є і ті, які запідозрити важко. З'ясувати, на що конкретно зі складу індивідуальне несприйняття, практично неможливо.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Так що заяви про тотальну гіпоалергенність будь-якої косметики – не більше ніж маркетинговий хід! А якщо ви схильні до алергій на косметичні засоби – для першого замовлення краще вибрати найменші об'єми і бути готовим до того, що щось може не підійти.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
До речі, у нас мініатюри багатьох засобів можна взяти собі в подарунок до замовлення, якщо додати їх в корзину з розділу «Подарунки» на сайті. Кількість подарунків залежить від суми замовлення, докладніше читайте в шапці розділу. Не для всіх засобів ми поки знайшли зручну тару, щоб запропонувати такі версії, але сподіваємося вирішити це питання в найближчому майбутньому!