Пропонуємо дивитися не на гучні назви (типу «професійна», «натуральна» - засоби цих категорій можуть бути неефективні і навіть шкідливі), а на склад і його адекватність потребам шкіри і волосся! Саме тому провідний принцип Rosabella:

Ф І З І О Л О Г І Ч Н І С Т Ь
У складниках ніяких пустушок. Тільки дієві інгредієнти рослинного походження, родинні складу рогового шару або кутикули волосся, що допомагають відновлювати природні функції і природну красу. Допомагають, розумієте? Чи не творять чудеса, які створюють силіконово-полімерні «фільтри і маски».

А також:

Б Е З П Е К А
Ми використовуємо тільки сертифіковані компоненти від надійних постачальників, на кожен компонент вимагаємо документацію. Всі активні комплекси схвалені міжнародними незалежними органами сертифікації (Ecocert, Cosmos, NaTrue і так далі). Складники, які я давно створювала сама після курсів, перевірені і схвалені професійними хіміками-технологами, а нові формули створюють саме вони на моє замовлення і прислухаючись до моїх побажань.

Е К О Л О Г І Ч Н І С Т Ь
Складники розроблені відповідно до міжнародних принципів для органічної косметики, максимально біорозкладні і нетоксичні для навколишнього середовища, водойм, грунту і їх мешканців. Тара максимально екологічна з доступних, майже все можна здати на переробку, і ми приймаємо її назад. Упаковка без пластика і зайвого сміття.

Останній, але такий же важливий:
Е С Т Е Т І Ч Н І С Т Ь
Ми хочемо, щоб, отримуючи і відкриваючи наші коробочки, розміщуючи баночки і пляшечки на своїх столиках і поличках, щодня стикаючись з ними, ви отримували задоволення не тільки від запахів і текстур, а й від упаковки. Якісна тара, мінімалістичний світлий дизайн етикеток з авторським леттерінгом, щомісячні художні листівки, оригінал якої - справжній малюнок, виконаний на наше замовлення - ці та інші деталі задають настрій, як ми бачимо з ваших відгуків.