Перехід на натуральний догляд за волоссям - процес стресовий, якщо ви звикли до їх красивого виду з силіконом. І шкіра голови на натуральні шампуні спочатку може відгукуватися сумнівно (як і на будь-яку зміну шампуню). Перш ніж волосся почне радувати зовнішнім виглядом, можуть пройти тижні і навіть місяці🙃

Важливо знайти і серед натуральних «свої» засоби і свою схему догляду. І застосовувати все послідовно.

ПЛАН ДІЙ:
▪️засотосовуємо шампунь глибокого очищення (продається в магазинах проф.косметікі) одноразово + після на довжину Perfect hair mask на 15 хвилин (1 ч.л. на середню довжину, тобто подвійна порція)
▪️ після висихання наносимо кератинову сироватку (~ 2-5 крапель в залежності від довжини і густоти) і добре розподіляємо, даємо час увібратися.

Далі починаємо перехід:
▪️твёрдий шампунь (підбираємо за типом шкіри голови), потім або Perfect hair mask, або зволожуючий кондиціонер, і обов'язково кератинова сироватка на підсохше чисте волосся.
▪️на кожен день перед розчісуванням - спрей Silk / Diamond shine, без плівок він проявить свій накопичувальний ефект з протеїнів, зволожувачів і пом'якшувачів.

Що НЕ треба робити:
❌поєднувати будь-які шампуні / бальзами / кондиціонери / маски з силіконом в складі з нашими незмивними засобами (сироватками, спреями) або Perfect hair mask. Отримаєте ефект брудного обтяженого волосся або непередбачувані зовнішні спецефекти (може бути навіть сухість!).
Вони не дружать, на жаль 🙃
❌переходячи на наш догляд, очікувати швидких результатів. Все дуже індивідуально і залежить як від нюансів стану волосся, так і від складників, які використовували до. В середньому перехід триває 2-4 місяці за умови виконання всіх рекомендацій (індивідуальний підбір робимо в Директ або за анкетою).
❌засмучуватись і переривати використання, якщо щось не підійшло, результати не ті. Напишіть нам - ми допоможемо розібратися, що саме не так!