Від натуральної косметики очікують багато – не тільки відсутність «шкоди від хімії», а й відновлення краси і здоров'я, якісного поліпшення стану шкіри і волосся. Але чому воно може не відбутися?
⠀⠀

 

Перш за все не можна виключати грінвошінг - навмисне введення споживача в оману, представлення продукції бренду в вигідному, популярному нині «зеленому» світлі, коли вона такою не є. Адже переважна більшість розбиратись в складі не буде.
Що робити? Розбиратись. Читати експертів (@alona_eco, @marpeta_rus, @info_green_washing), науково-популярну літературу ( «Наука краси» і «Б'юті-міфи» Таємниці Орасмяе-Медер), еко-портали (lookbio.ru, ecogolik.ru). Використовувати онлайн-аналізатори складів (як на ecogolik.ru). Так, це непросто, як і з багатьма іншими ключовими питаннями нашого життя - харчуванням, наприклад. Але це того варте.
⠀⠀

  • Матеріали. Один і той же інгредієнт зі складу може істотно відрізнятися у різних постачальників. Ціна на нього залежить від багатьох факторів: країни, звідки привезено сировину, ступеня очищення, методів обробки, наявності певних сертифікатів і т.д. Основна маса нашої сировини – всесвітньо відомий aroma-zone.com – ціни там в кілька разів вище, зате всі компоненти сертифіковані на найвищому рівні – ECOCERT, COSMOS і т.д.

А уявіть, які компоненти закуповують промислові гіганти, підкуповують низькою ціною на кінцевий продукт за рахунок стратегії мінімізації витрат.

 

⠀⠀

 

  • Формула. Натуральний склад – ще не означає безпечний і ефективний. Я це зрозуміла, коли занурилася у вивчення косметичної хімії та технологій створення косметичних засобів. Зараз ми співпрацюємо з відмінним технологом, і вона розповідає мені стільки цікавого про склади, наводить приклади, які на вигляд чудові компоненти небажано поєднувати, а я сиджу слухаю, відкривши рот, і радію, як нам пощастило її знайти.

⠀⠀

  • Невірно підібрані засоби під ваш тип і стан шкіри, а також відсутність системи догляду. Коментарів не потребує, а хто хоче підібрати догляд у нас – на головній сторінці заповнюйте анкету на підбір засобів і потім за її результатами індивідуальні рекомендації.