Сучасний тренд на натуральність нерідко стає фундаментом для спекуляцій і маркетингових ігрищ.

Важливо розуміти, що натуральність - не синонім ні ефективності, ні безпеки.

Чому?
Пункт 1. Сутність терміна.
Законодавчо не заборонено називати «натуральною» косметику, в якій є навіть 1% натуральних інгредієнтів. Решта 99% можуть бути чим завгодно. Щиро раджу вчитися читати складники або хоча б користуватися сервісами типу ecogolik.ru - онлайн-аналізатор складів косметичних засобів. Він не завжди на 100% правий, але це краще, ніж нічого.

Окремо хочеться сказати про приховані складники. Це коли написано щось типу: «м'який ПАР, екологічний консервант etc». Склад повинен бути зазначений по міжнародній номенклатурі INCI (саме такий може розібрати і онлайн-сервіс), приклади можете подивитися на нашому сайті – складники всіх наших засобів розписані саме так.

Пункт 2. Ефективність.
Використання навіть найкращих інгредієнтів не гарантує дієвості формули. Для складання грамотної рецептури засобу потрібно враховувати багато параметрів: якість сировини (навіть однакові по INCI компоненти можуть бути ДУЖЕ різної якості, і тут, якщо виробник не згадує, які саме використовує, бути впевненим у чомусь не можна), відсоток введення, синергія компонентів (не всі з них «товаришують» один з одним), фізико-хімічні показники (такі, як рН готового засобу, його стабільність) і так далі.
В ідеалі формула засобу повинна бути фізіологічною – тобто відповідати природним потребам шкіри. Застосування таких засобів надає сприятливу дію, відновлює природні механізми її роботи. Саме до цього ми прагнемо в Rosabella.

Пункт 3. Безпека.
Натуральна косметика не гіпоалергенна, адже природна сировина біологічно активна. Один-єдиний надкритичний екстракт по типу ромашки або календули містить сотні речовин, до кінця поки що не вивчених.
На будь-який компонент можлива індивідуальна реакція. Передбачити її і дати будь-які гарантії споживачеві просто неможливо.
Якщо ви схильні до алергічних реакцій - просіть тестери і будьте готові до того, що засіб може не підійти.