Давайте чесно: ніякі маски і незмиваємий вдогляд не «склеять», не «відновлять» і не «вилікують» те, що вже розшарувалося. Якщо ви зустрічаєте такі обіцянки на етикетках баночок - знайте, що це обман споживача і бажання нажитися на проблемі, а засіб в 99% напханий силіконами, які дадуть тимчасовий зовнішній ефект, але нічого не виправлять. Зіпсовані кінці можна тільки зрізати, і чим швидше - тим краще, адже якщо зробити це не вчасно, посічення піде вгору, по всій довжині волосся, і зрізати в результаті доведеться набагато більше.
⠀⠀

Дуже важливо, щоб кінчики вам підстригли гострими ножицями, причому з мінімальною площею самого зрізу.
Зрізали. Що далі?

Фактори, які потрібно мінімізувати:
⠀⠀

  • механічне пошкодження: агресивне розчісування металевою або не якісною дерев'яною щіткою (найкраще - гребінці з натуральною або синтетичною щетиною), неакуратне миття і розчісування мокрого волосся, жорсткі резинки і шпильки, часте застосування засобів для укладки;

 

  • термічне: плойки, щипці, фен;

 

  • хімічне – фарбування, кератинове випрямлення, всілякі ботокс для волосся і всі подібні процедури, часто комбіновані з термічними;

 

  • зовнішні фактори – сонце, морська вода, вітер, мороз;

 

  • внутрішній стан організму: недолік вологи, нестача макро і мікро нутрієнтів, або ж їх дизбаланс.

⠀⠀
І звичайно використовувати якісними засобами догляду, які дають реальний накопичувальний ефект: у нас в асортименті для цієї цілі бальзам «Тіаре» з соєвим воском, найціннішими маслами Моною де Таїті, камелії і манго дбайливо огортає кінчики, живить волосяний стовбур, відновлює цілісність гідроліпідної плівки і пригладжує лусочки кутикули, запобігаючи ламкості і посіченню. А ще він неймовірно пахне.

Баночки 30 мл вистачає дуже надовго - всього горошинка за один цикл від миття до миття, і можна чергувати з іншими засобами (наприклад, кератиновою сироваткою).