Навіщо ж тоді наша косметика?

Вона покликана дати м'який природний імпульс відновленню природних функцій шкіри. Наблизити її до того стану, який міг би бути, якщо б ми не жили в урбаністичному вакуумі, наповненому всілякими викидами і домішками. Це не корінь, але в той же час важливий елемент щоденної турботи про себе.
⠀ ⠀⠀
Помічники, з якими приємно стикатися, пізнавати себе і своє тіло, проявляти любов до кожної його частинки - ось якими я бачу наші баночки.

І сьогодні розберемо по поличках щоденний догляд за обличчям.


Варіант 1: Убтан / молочко + тонік (гідролат).
Підійде, якщо у Вас: немає проблем зі шкірою, Ви не користуєтеся декоративною косметикою.
Все просто: очищаємо молочком або убтаном, тонізуємо і заодно злегка зволожуємо гідролатом.

Варіант 2: очищаюче молочко + убтан + тонік (гідролат).
Підійде, якщо у Вас немає проблем зі шкірою, але Ви живете в брудному місті і / або користуєтеся декоративною косметикою.
Молочком проводимо демакіяж, потім очищаємо убтаном і тонізуємо гідролатом.

Варіант 3: очищаюче молочко + убтан + тонік + фізіологічний комплекс.
Найбільш універсальний варіант для мешканок міст, що використовують декоративну косметику, і відчувають будь-які неприємні симптоми (сухість, лущення, підвищена жирність, висипання, чутливість ...).
З останніми працює фізіологічний комплекс за рахунок потужної синергії зволожуючих активів, про- і пребіотиків в «Deep hydration» і спорідненої ліпідному бар'єру відновлювальної суміші «Beauty elixir» - формуємо індивідуальну порцію «крему» під себе і балансуємо до норми).

Всі засоби можна підібрати за описами на сайті, разом зі складниками, обсягами, цінами та відгуками. Якщо Вам потрібна консультація - пишіть нам в Директ, з радістю допоможемо.


А ще бажаючих запрошуємо пройти анкету, де можна відзначити всі свої особливості по шкірі, волоссю і не тільки. За її результатами ми робимо персональний підбір догляду з детальними схемами використання.