Більшість промислових шампунів має силікони в складі. Це дешево і «ефективно», тому що споживач відразу бачить «результат».

Силікони покривають волосся плівкою, яка водою не змивається, за рахунок чого після миття голови вони здаються візуально гладкими і приємними на дотик. Але ми не використовуємо цю групу речовин в своїх складах, адже ми за реальні результати, а не камуфляж, тому після використання нашого (і будь-якого натурального) шампуню обов'язково потрібен бальзам, кондиціонер або незмивний догляд (або як варіант для тонкого волосся - ополіскування підкисленою водою / розпиленням гідролата - найкраще шипшина, троянда або лаванда).

До речі, «зволожуючий шампунь», «відновлюючий», «для зростання», «проти випадіння» і так далі - не більше ніж маркетинговий хід.

Навіщо ж тоді корисності в наших складах? Вони працюють настільки, наскільки можуть в рамках даного засобу (очищують), а також роблять його максимально делікатним. Але ви ж не чекаєте, що міцелярна вода розгладить зморшки, правда? Ось і з шампунями та ж історія.

Так що якщо раніше ви використовували засоби з силіконом, які маскували реальний стан волосся, а воно далеке від ідеального - не дивуйтеся, якщо після натурального шампуню волосся не виглядає як в рекламі Pantene.

Що робити? Необхідний повноцінний догляд (очищення + закислення) і при необхідності реальне відновлення (білками і ліпідами).

За вибором клієнтки використовують з нашими шампунями звичні їм кондиціонери і бальзами з силіконом, якщо вони їм подобаються і задовольняють їх запит. Ми нікого не лякаємо і не відмовляємо, але хочемо, щоб ви розуміли:

  • що такі засоби потрібно наносити тільки на довжину, добре відступаючи від шкіри голови і коріння волосся;
  • что це плівка, а не р еально ваше волосся за 2 хвилини стають гладким, відновленим і зволоженим;
  • що полімери накопичуються в волосяному стрижні, ускладнюючи надходження до нього реальних поживних речовин з масок, олій, і по-справжньому відновити волосся в такому стані не вдасться.