Підвищена жирність, висипання і запалення, сухість, зневоднення, почервоніння і лущення шкіри пов'язані з порушеннями захисного бар'єру і здорової мікрофлори.

Скрабування, травматичні косметологічні процедури, агресивні ПАР, емульгатори, консерванти та ароматизатори в складі косметичних засобів збільшують проникність рогового шару, порушують цілісність гідроліпідної плівки, сприяють патологічним змінам в складі мікробіома (сукупності бактерій, що живуть на поверхні шкіри і забезпечують  фізіологічні процеси), і разом з тим ускладнюють його відновлення. А адже в нормі наша шкіра повинна живити і зволожувати себе сама, з внутрішніх ресурсів!

Відправна точка у відновленні природного потенціалу шкіри – правильне вечірнє очищення!
 

Макіяж (навіть мінеральний), забруднення, що потрапляють на шкіру протягом дня через життя в ритмі великого міста - все це слід видаляти ретельно, але дбайливо.

Для цього у нас є два продукти: гідрофільне молочко без ПЕГів і полісорбатів  і убтан надтонкого помолу, що містить аюрведичні мікронізовані порошки, зволожувачі, пребіотики і амінокислоти.

 

Якщо ви користуєтеся декоративною косметикою (включаючи мінеральну) використовуємо молочко як демакіяж і убтан як очищення.
Для цього потрібно:
Нанести невелику порцію молочка на суху шкіру, помасажувати (вії - у напрямку від коренів до кінчиків), активно працюючи подушечками пальців. Рясно промити водою, прибрати залишки косметики рушником або ватним диском.
Потім розвести невелику кількість убтану очищеною водою, ретельно розмішати до утворення м'якої кашки (просунуті користувачі роблять це прямо в долоньці, але для початку я б рекомендувала спробувати в креманці, щоб знайти і відчути свою консистенцію), нанести на обличчя, м'яко помасажувати і змити. Всі рухи повинні бути плавними, делікатними, без тертя.

Якщо не подобаються убтан або ж до нього є протипоказання (купероз, відкриті ранки / запалення на обличчі, індивідуальна непереносимість компонентів), то використовуємо молочко і для базового очищення.
Потрібно: нанести засіб на суху або на злегка зволожену шкіру (попередньо провести схему демакіяжу за схемою вище), помасажувати, рясно промити водою, промокнути рушником.

 

Якщо не користуємося косметикою зовсім: вибираємо один із засобів і проводимо процедуру базового очищення. Завершуємо її використанням гідролата: він відновить природний рН після зіткнення з водопровідною водою, зволожить та наситить корисними речовинами.
 

Багато клієнток відзначають, що з такою схемою основного догляду навіть не відчувають потреби в додатковому, і це прекрасно. Але буває, що шкіра потребує додаткового зволоження і живлення.